MSOFFICE365VideokonferenceOffice 365 zahrnuje řešení pošty, videokonferencí, úložiště dokumentů, včetně možnosti používat sadu Office.

Koupit hned

Koupit u partnera

Vyzkoušet

 

 

 

 

Popis služby

Office 365 v sobě zahrnuje následující tři samostatně nabízené služby:

  • Poštovní server Exchange Online
  • Videokonference Lync Online
  • Úsložiště SharePoint Online

Svůj Office 365 můžete dále rozšířit o sadu nástrojů Microsoft Office v následujících variantách:

Office Web Apps jsou praktičtí online společníci aplikací Microsoft Word, Excel, PowerPoint a OneNote, kteří díky funkcím služby SharePoint Online umožňují zobrazit dokumenty a provádět jejich základní úpravy přímo ve webovém prohlížeči. A to i uživatelům, kteří nemají ve svých počítačích systém Microsoft Office. 

Systém Microsoft Office Professional Plus nabízí plný systém Microsoft Office (instalovaný na Vašich lokálních počítačích) jako flexibilní službu s platbami podle používání. Služba zajišťuje vždy nejnovější verze všech aplikací systému Office.  Zkušební licenci pro 25 uživatelů můžete získat zde.

Video


Zdroj: Microsoft Česká republika

 

Cenové plány 

Ceny jsou uvedené v Kč za jednoho uživatele na jeden měsíc při přepočtu 1€ = 24,44 Kč. Uvedené ceny jsou pouze orientační - platný ceník v měně euro naleznete pod odkazem „Ceny služeb“. Služby lze objednat přímo u společnosti Microsoft kliknutím na "Koupit hned" za použití platební karty, přičemž platba proběhne v měně Euro, nebo prostřednictvím objednávky u partnera WBI Systems, který nabízí asistovaný nákup s možností fakturace v Kč za administrativní poplatek 250 Kč za každou platbu. Platby v Kč jsou vždy prováděny na základě aktuálního kurzu měn k danému datu fakturace. Označené služby si můžete objednat zdarma k vyzkoušení. V případě jakýchkoliv dalších dotazů využijte prosím odkaz „Podpora uživatelů“.

Office 365 pro profesionály a menší firmy (Plán P) 

Microsoft Office 365 (Plán P1)

Pošta, videokonference, úložiště a Office Web Apps.

128 Kč


 

Office 365 pro středně velké společnosti a podniky (Plány E) 

Microsoft Office 365 (Plán E1)

Rozšířené funkce správy, integrace se službou Active Directory a pošta, videokonference a úložiště.

220 Kč

Microsoft Office 365 (Plán E2)

Rozšířené funkce správy, integrace se službou Active Directory a pošta, videokonference a úložiště. Doplněno o Office Web Apps.

348 Kč

Microsoft Office 365 (Plán E3)

Rozšířené funkce správy, integrace se službou Active Directory a pošta, videokonference a úložiště. Doplněno o Office Web Apps a Office Professional Plus.

556 Kč


Plány pro pracovníky na veřejných terminálech (Plány K)

Jsou ve vaší organizaci uživatelé, jako například pracovníci bez pevného počítače, pracovníci na směny či zaměstnanci maloobchodní prodejny? Řada větších společností má uživatele, kteří nemají své vlastní počítače (občas se označují jako pracovníci na veřejných terminálech). Pro ně jsou připraveny následující služby:

Microsoft Office 365 (Plán K1)

Poštovní schránka o velikosti 500 MB pro každého uživatele se systémem Exchange Online, webový přístup k e-mailu, kalendáři, kontaktům, adresáři a dokumentům společnosti prostřednictvím aplikace Outlook Web Apps pouze pro čtení.

87 Kč

Microsoft Office 365 (Plán K2)

Poštovní schránka o velikosti 500 MB pro každého uživatele se systémem Exchange Online, webový přístup k e-mailu, kalendáři, kontaktům, adresáři a dokumentům společnosti prostřednictvím aplikace Outlook Web Apps pro čtení a úpravy.

220 Kč


 


 Objednávka s asistencí

Vyplňte prosím nezávazně základní údaje. Podle typu služby Vás budeme kontaktovat, abychom objednávku upřesnili a dokončili.

Jméno a Příjmení  
Název firmy  
E-mail  
Telefon  
Služba                
Počet licencí